MY NETWORK VIP CARD

My NetWork Vip Card ile tanışın, ayrıcalıklarla dolu NetWork alışveriş dünyasının keyfini çıkarın. Üstelik alışverişlerinizde kartınızın yüksek puan kazanım oranından yararlanın. Yaptığınız alışveriş tutarının %30’u My NetWork Vip Card’a yüklenir ve kartta biriken tutarı istediğiniz zaman tüm NetWork mağazalarında kullanabilirsiniz.

Alışverişlerinizde yaşadığınız ayrıcalıklarla sizleri daha özel hissettirmeye çalıştığımız My NetWork Vip Card’a 3 yıl boyunca yaptığınız alışverişlerden 7500 puan ve üzeri kazandığınızda sahip olabilirsiniz.
 

Size özel ayıcalıklar:

 

MyNetWork Card’a üye olmak için NetWork Mağazalarına uğramanız yeterli, üyelik bilgilerinizi belirterek ücretsiz olarak dijital kart sahibi olabilirsiniz.

Sahip olduğunuz My NetWork Vip Card, sadece size özeldir. Bu nedenle kartınızın sadece sizin tarafınızdan kullanılmakta olduğundan emin olmanızı rica ederiz.

Ay Marka Mağazacılık A.Ş. uygulanmakta olan My NetWork Vip Card programında her türlü değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Kazandırılan puan tutarlarında değişiklik yapılabilir.

Programı koşullarını incelemek için tıklayınız.